Schaatsen OS 1994 Lillehammer; Vikingskip (Hamar)


andere winterspelen: | OS 1994 | OS 1998 | OS 2002 | OS 2006 | OS 2010 | OS 2014 | OS 2018 |
500 mAleksandr Goloebev (RU) 36.33 s (OR)
1000 mDan Jansen (US) 1 min 12.43 s (WR)
1500 mJohann-Olav Koss (NO) 1 min 51.29 s (WR)
5000 mJohann-Olav Koss (NO) 6 min 34.96 s (WR)
10000 mJohann-Olav Koss (NO) 13 min 30.55 s (WR)
500 mBonnie Blair (US) 39.25 s
1000 mBonnie Blair (US) 1 min 18.74 s
1500 mEmese Hunyadi (AT) 2 min 02.19 s
3000 mSvetlana Basjanova (RU) 4 min 17.43 s
5000 mClaudia Pechstein (DE) 7 min 14.37 s

500 meter Heren
1Aleksandr Goloebev (RU) 36.33 s (OR)
2Sergej Klevtsjenja (RU) 36.39 s
3Manabu Horii (JP) 36.53 s
4Hung-Bo Liu (CN) 36.54 s
5Kazuhiru Shimizu (JP) 36.60 s
6Junichi Inoue (JP) 36.63 s
7Grunde Njos (NO) 36.66 s
8Dan Jansen (US) 36.68 s
9Yasunori Miyabe (JP) 36.72 s
10Igor Zjelezovski (RU) 36.73 s
21Gerard van Velde (NL) 37.45 s
24Arie Loef (NL) 37.52 s
31Nico van der Vlies (NL) 37.94 s
37Arjan Schreuder (NL) 38.33 s
1000 meter Heren
1Dan Jansen (US) 1 min 12.43 s (WR)
2Igor Zjelezovski (RU) 1 min 12.72 s
3Sergej Klevtsjenja (RU) 1 min 12.85 s
4Hung-Bo Liu (CN) 1 min 13.47 s
5Sylvain Bouchard (CA) 1 min 13.56 s
6Patrick Kelly (CA) 1 min 13.67 s
7Roger Strom (NO) 1 min 13.74 s
8Junichi Inoue (JP) 1 min 13.75 s
9Gerard van Velde (NL) 1 min 13.81 s
10Kevin Scott (CA) 1 min 13.82 s
15Nico van der Vlies (NL) 1 min 14.29 s
22Arie Loef (NL) 1 min 15.12 s
24Arjan Schreuder (NL) 1 min 15.19 s
1500 meter Heren
1Johann-Olav Koss (NO) 1 min 51.29 s (WR)
2Rintje Ritsma (NL) 1 min 51.99 s
3Falko Zandstra (NL) 1 min 52.38 s
4Adne Søndrål (NO) 1 min 53.13 s
5Andrej Anoefrijenko (RU) 1 min 53.16 s
6Peter Adeberg (DE) 1 min 53.50 s
7Neal Marshall (CA) 1 min 53.56 s
8Martin Hersman (NL) 1 min 53.59 s
9Jeroen Straathof (NL) 1 min 53.70 s
10Joeri Sjoelga (UA) 1 min 54.28 s
5 km Heren
1Johann-Olav Koss (NO) 6 min 34.96 s (WR)
2Kjell Storelid (NO) 6 min 42.68 s
3Rintje Ritsma (NL) 6 min 43.94 s
4Falko Zandstra (NL) 6 min 44.58 s
5Bart Veldkamp (NL) 6 min 49.00 s
6Toshihiko Itokawa (JP) 6 min 49.36 s
7Jaromir Radke (PL) 6 min 50.40 s
8Frank Dittrich (DE) 6 min 52.27 s
9Michael Hadschieff (AT) 6 min 53.02 s
10Christian Eminger (AT) 6 min 53.18 s
11Andrej Anoefrijenko (RU) 6 min 53.23 s
12Jonas Schon (SE) 6 min 53.39 s
13Kazuhiro Sato (JP) 6 min 54.83 s
14Per Bengtsson (SE) 6 min 57.37 s
10 km Heren
1Johann-Olav Koss (NO) 13 min 30.55 s (WR)
2Kjell Storelid (NO) 13 min 49.25 s
3Bart Veldkamp (NL) 13 min 56.73 s
4Falko Zandstra (NL) 13 min 58.25 s
5Jaromir Radke (PL) 14 min 03.84 s
6Frank Dittrich (DE) 14 min 04.33 s
7Rintje Ritsma (NL) 14 min 09.28 s
8Jonas Schon (SE) 14 min 10.15 s
9Michael Hadschieff (AT) 14 min 12.09 s
10Christian Eminger (AT) 14 min 15.14 s
500 meter Dames
1Bonnie Blair (US) 39.25 s
2Susan Auch (CA) 39.61 s
3Franziska Schenk (DE) 39.70 s
4Rui Hong Xue (CN) 39.71 s
5Sun Hee You (KR) 39.92 s
6Monique Garbrecht (DE) 39.95 s
7Svetlana Bojarkina (RU) 40.17 s
8Edel-Therese Hoiseth (NO) 40.20 s
9Yu Jing (CN) 40.23 s
10Kyoko Shimazaki (JP) 40.26 s
11Chunyun Yang (CN) 40.37 s
12Angela Hauck (DE) 40.38 s
19Christine Aaftink (NL) 41.01 s
1000 meter Dames
1Bonnie Blair (US) 1 min 18.74 s
2Anke Baier (DE) 1 min 20.12 s
3Qiabo Ye (CN) 1 min 20.22 s
4Franziska Schenk (DE) 1 min 20.25 s
5Monique Garbrecht (DE) 1 min 20.32 s
6Shiho Kusunose (JP) 1 min 20.37 s
7Emese Hunyadi (AT) 1 min 20.42 s
8Susan Auch (CA) 1 min 20.72 s
9Oksana Ravilova (RU) 1 min 20.82 s
10Natalja Polotskova (RU) 1 min 20.84 s
11Svetlana Fedotkina (RU) 1 min 20.89 s
12Angela Hauck (DE) 1 min 20.93 s
14Annamarie Thomas (NL) 1 min 20.94 s (NR)
20Christine Aaftink (NL) 1 min 22.16 s
1500 meter Dames
1Emese Hunyadi (AT) 2 min 02.19 s
2Svetlana Fedotkina (RU) 2 min 02.69 s
3Gunda Niemann (DE) 2 min 03.41 s
4Bonnie Blair (US) 2 min 03.44 s
5Annamarie Thomas (NL) 2 min 03.70 s
6Svetlana Basjanova (RU) 2 min 03.99 s
7Natalja Polotskova (RU) 2 min 04.00 s
8Mihaela Dascalu (RO) 2 min 04.02 s
9Seiko Hashimoto (JP) 2 min 04.98 s
10Tonny de Jong (NL) 2 min 05.18 s
11Anke Baier (DE) 2 min 05.97 s
12Elena Belci (IT) 2 min 05.99 s
13Shiho Kusunose (JP) 2 min 06.20 s
14Ulrike Adeberg (DE) 2 min 06.40 s
22Carla Zijlstra (NL) 2 min 08.49 s
3 km Dames
1Svetlana Basjanova (RU) 4 min 17.43 s
2Emese Hunyadi (AT) 4 min 18.14 s
3Claudia Pechstein (DE) 4 min 18.34 s
4Ljoedmila Prokasjeva (KZ) 4 min 19.33 s
5Annamarie Thomas (NL) 4 min 19.82 s
6Seiko Hashimoto (JP) 4 min 21.07 s
7Hiromi Yamamoto (JP) 4 min 22.37 s
8Mihaela Dascalu (RO) 4 min 22.42 s
9Carla Zijlstra (NL) 4 min 23.42 s
10Miki Ogasawara (JP) 4 min 25.27 s
11Tonny de Jong (NL) 4 min 25.88 s
12Tatjana Trapeznikova (RU) 4 min 27.82 s
13Emese Antal (AT) 4 min 27.91 s
5 km Dames
1Claudia Pechstein (DE) 7 min 14.37 s
2Gunda Niemann (DE) 7 min 14.88 s
3Hiromi Yamamoto (JP) 7 min 19.68 s
7Carla Zijlstra (NL) 7 min 29.42 s
10Annamarie Thomas (NL) 7 min 32.39 s
11Tonny de Jong (NL) 7 min 36.07 s
 
mail-me homepage klaverjassen sport d.d. 13 dec 2020