Schaatsen OS 2010 Vancouver


andere winterspelen: | OS 1994 | OS 1998 | OS 2002 | OS 2006 | OS 2010 | OS 2014 | OS 2018 |
500 mMo Tae-Bum (KR) 34.92 s + 34.90 s = 69.82 s
1000 mShani Davis (US) 1 min 08.94 s (BR)
1500 mMark Tuitert (NL) 1 min 45.57 s (BR)
5000 mSven Kramer (NL) 6 min 14.60 s (OR)
10000 mLee Seung-Hoon (KR) 12 min 58.55 s
500 mLee Sang-Hwa (KR) 38.24 s + 37.85 s = 76.09 s
1000 mChristine Nesbitt (CA) 1 min 16.56 s
1500 mIreen Wüst (NL) 1 min 56.89 s (BR)
3000 mMartina Sáblíková (CZ) 4 min 02.53 s (BR)
5000 mMartina Sáblíková (CZ) 6 min 50.91 s (BR)
Team pursuit HerenCanada (Giroux, Makowsky, Morrison) 3 min 41.37 s
Team pursuit DamesDuitsland (Anschütz, Beckert, Mattscherodt) 3 min 02.81 s

500 meter Heren
1Mo Tae-Bum (KR) 34.92 s34.90 s69.82 s
2Keiichiro Nagashima (JP) 35.10 s34.87 s69.97 s
3Joji Kato (JP) 34.93 s35.07 s70.00 s
4Kang-Seok Lee (KR) 35.05 s34.98 s70.03 s
5Mika Poutala (FI) 34.86 s35.18 s70.04 s
6Jan Smeekens (NL) 35.16 s35.05 s70.21 s
7Fengtong Yu (CN) 35.11 s35.12 s70.23 s
8Jamie Gregg (CA) 35.14 s35.12 s70.26 s
9Jeremy Wotherspoon (CA) 35.09 s35.18 s70.27 s
10Zhang Zhongqi (CN) 35.17 s35.11 s70.28 s
11Ronald Mulder (NL) 35.15 s35.14 s70.29 s
20Simon Kuipers (NL) 35.66 s35.66 s71.32 s
29Jan Bos (NL) 36.14 s36.11 s72.25 s
1000 meter Heren
1Shani Davis (US) 1 min 08.94 s (BR)
2Mo Tae-Bum (KR) 1 min 09.12 s
3Chad Hedrick (US) 1 min 09.32 s
4Stefan Groothuis (NL) 1 min 09.45 s
5Mark Tuitert (NL) 1 min 09.48 s
6Simon Kuipers (NL) 1 min 09.65 s
7Nick Pearson (US) 1 min 09.79 s
8Mika Poutala (FI) 1 min 09.85 s
9Kyu-hyuk Lee (KR) 1 min 09.92 s
10Trevor Marsicano (US) 1 min 10.11 s
11Jevgeni Lalenkov (RU) 1 min 10.14 s
12Jan Bos (NL) 1 min 10.29 s
1500 meter Heren
1Mark Tuitert (NL) 1 min 45.57 s (BR)
2Shani Davis (US) 1 min 46.10 s
3Havard Bøkko (NO) 1 min 46.13 s
4Ivan Skobrev (RU) 1 min 46.42 s
5Mo Tae-Bum (KR) 1 min 46.47 s
6Chad Hedrick (US) 1 min 46.69 s
7Simon Kuipers (NL) 1 min 46.76 s
8Mikael Flygind-Larsen (NO) 1 min 46.77 s
9Denny Morrison (CA) 1 min 46.93 s
10Enrico Fabris (IT) 1 min 47.02 s
13Sven Kramer (NL) 1 min 47.40 s
16Stefan Groothuis (NL) 1 min 48.03 s
5 km Heren
1Sven Kramer (NL) 6 min 14.60 s (OR)
2Lee Seung-Hoon (KR) 6 min 16.95 s
3Ivan Skobrev (RU) 6 min 18.05 s
4Havard Bøkko (NO) 6 min 18.80 s
5Bob de Jong (NL) 6 min 19.02 s
6Alexis Contin (FR) 6 min 19.58 s
7Enrico Fabris (IT) 6 min 20.53 s
8Henrik Christiansen (NO) 6 min 24.80 s
9Jan Blokhuijsen (NL) 6 min 26.30 s
10Sverre Haugli (NO) 6 min 27.05 s
11Chad Hedrick (US) 6 min 27.07 s
12Shani Davis (US) 6 min 28.44 s
10 km Heren
1Lee Seung-Hoon (KR) 12 min 58.55 s
2Ivan Skobrev (RU) 13 min 02.07 s
3Bob de Jong (NL) 13 min 06.73 s
4Alexis Contin (FR) 13 min 12.11 s
5Havard Bøkko (NO) 13 min 14.92 s
6Sverre Haugli (NO) 13 min 18.74 s
7Henrik Christiansen (NO) 13 min 25.65 s
8Jonathan Kuck (US) 13 min 31.78 s
9Arjen van der Kieft (NL) 13 min 33.37 s
10Marco Weber (DE) 13 min 35.73 s
 Sven Kramer (NL) gediskwalificeerd na foute wissel.
Waarschijnlijk op aanwijzing coach Gerard Kemkers
500 meter Dames
1Lee Sang-Hwa (KR) 38.24 s37.85 s76.09 s
2Jenny Wolf (DE) 38.30 s37.83 s76.13 s
3Beixing Wang (CN) 38.48 s38.14 s76.62 s
4Margot Boer (NL) 38.51 s38.36 s76.87 s
5Sayuri Yoshii (JP) 38.56 s38.43 s76.99 s
6Heather Richardson-Bergsma (US) 38.69 s38.47 s77.16 s
7Zhang Shuang (CN) 38.53 s38.80 s77.33 s
8Jin Peiyu (CN) 38.68 s38.77 s77.45 s
9Ko Hyon-suk (KP) 38.89 s38.57 s77.46 s
10Christine Nesbitt (CA) 38.88 s38.69 s77.57 s
11Monique Angermüller (DE) 38.76 s38.83 s77.59 s
15Thijsje Oenema (NL) 38.89 s38.86 s77.75 s
19Laurine van Riessen (NL) 39.30 s38.84 s78.14 s
 Annette Gerritsen (NL) 97.95 s (val)38.71 s136.66 s
1000 meter Dames
1Christine Nesbitt (CA) 1 min 16.56 s
2Annette Gerritsen (NL) 1 min 16.58 s
3Laurine van Riessen (NL) 1 min 16.72 s
4Kristina Groves (CA) 1 min 16.78 s
5Nao Kodaira (JP) 1 min 16.80 s
6Margot Boer (NL) 1 min 16.94 s
7Jennifer Rodriguez (US) 1 min 17.08 s
8Ireen Wüst (NL) 1 min 17.28 s
9Heather Richardson-Bergsma (US) 1 min 17.37 s
10Hege Bøkko (NO) 1 min 17.43 s
11Jekaterina Sjichova (RU) 1 min 17.46 s
12Karolina Erbanová (CZ) 1 min 17.53 s
1500 meter Dames
1Ireen Wüst (NL) 1 min 56.89 s (BR)
2Kristina Groves (CA) 1 min 57.14 s
3Martina Sáblíková (CZ) 1 min 57.97 s
4Margot Boer (NL) 1 min 58.10 s
5Nao Kodaira (JP) 1 min 58.20 s
6Christine Nesbitt (CA) 1 min 58.33 s
7Annette Gerritsen (NL) 1 min 58.46 s
8Jekaterina Sjichova (RU) 1 min 58.54 s
9Anni Friesinger (DE) 1 min 58.67 s
10Daniela Anschütz (DE) 1 min 58.85 s
11Jekaterina Lobysjeva (RU) 1 min 59.02 s
18Laurine van Riessen (NL) 1 min 59.79 s
3 km Dames
1Martina Sáblíková (CZ) 4 min 02.53 s (BR)
2Stephanie Beckert (DE) 4 min 04.62 s
3Kristina Groves (CA) 4 min 04.84 s
4Daniela Anschütz (DE) 4 min 04.90 s
5Clara Hughes (CA) 4 min 06.01 s
6Masako Hozumi (JP) 4 min 07.36 s
7Ireen Wüst (NL) 4 min 08.09 s
8Maren Haugli (NO) 4 min 10.01 s
9Nancy Swider-Peltz jr (US) 4 min 11.16 s
10Renate Groenewold (NL) 4 min 11.25 s
11Diane Valkenburg (NL) 4 min 11.71 s
12Jilleanne Rookard (US) 4 min 13.05 s
5 km Dames
1Martina Sáblíková (CZ) 6 min 50.91 s (BR)
2Stephanie Beckert (DE) 6 min 51.39 s
3Clara Hughes (CA) 6 min 55.73 s
4Daniela Anschütz (DE) 6 min 58.64 s
5Maren Haugli (NO) 7 min 02.19 s
6Kristina Groves (CA) 7 min 04.57 s
7Masako Hozumi (JP) 7 min 04.96 s
8Jilleanne Rookard (US) 7 min 07.48 s
9Shiho Ishizawa (JP) 7 min 12.23 s
10Jorien Voorhuis (NL) 7 min 13.27 s
11Elma de Vries (NL) 7 min 16.68 s
Team pursuit Heren
1Canada (Giroux, Makowsky, Morrison) 3 min 41.37 s
2Verenigde Staten (Hansen, Hedrick, Kuck) 3 min 41.58 s
3Nederland (Blokhuijsen, Kramer, Tuitert) 3 min 39.95 s (OR)
4Noorwegen (Bokkø, Christiansen, Flygind-Larsen) 3 min 40.50 s
5Zuid-Korea (Lee Jong-woo, Lee Seung-hoon, Ha Hong-sun) 3 min 48.60 s
6Italië (Anesi, Fabris, Ioriatti) 3 min 54.39 s
7Zweden (Eriksson, Friberg, Röjler) 3 min 46.18 s
8Japan (Dejima, Doi, Hirako) 3 min 49.11 s
Team pursuit Dames
1Duitsland (Anschütz, Beckert, Mattscherodt) 3 min 02.81 s
2Japan (Hozumi, Kodaira, Tabata) 3 min 02.84 s
3Polen (Bachleda, Wozniak, Zlotkowska) 3 min 03.73 s
4Verenigde Staten (Raney, Rodriguez, Rookard) 3 min 05.30 s
5Canada (Groves, Nesbitt, Schussler) 3 min 01.41 s (OR)
6Nederland (Valkenburg, Voorhuis, Wüst) 3 min 02.04 s
7Rusland (Lobysjeva, Sjabanova, Sjichova) 3 min 06.47 s
8Zuid-Korea (Lee Ju-youn, Noh Seon-yeong, Park Do-yeon) 3 min 06.96 s
 
mail-me homepage klaverjassen sport d.d. 6 dec 2020